fbpx
X

EGON - ZAKŁAMANA KARUZELA PROD. KRISO

OFERTA

Nagrania/Mix/Mastering

Nagrywamy w WeM Studio. Wykonujemy profesjonalny Mix/Mastering nagrań tak by osiągnąć pożądane brzmienie. Więcej. 

 
Nagrania/Mix/Mastering

Video

Tworzymy od podstaw profesjonalne teledyski. Wymyślamy koncepcje, zapewniamy kamery filmowe i oświetlenie. Odwiedź www.blazevideo.pl po więcej.

Video

Dźwięk w filmie

Realizujemy dźwięk na planach filmowych: reklamy, dokumenty, pełnometrażowe filmy fabularne itp.

Dźwięk w filmie

PROJEKTY

O NAS

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5
  • a6
  • a7

BLAZE SOUND 

Z zamiłowania do dźwięku.

Wierzymy, że wykonując wszystkie projekty z pasją, możemy spełnić Twoje marzenia o karierze artystycznej.

Pomagamy w rozwoju projektów młodych artystów oraz zawodowców, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Stale obserwujemy panujące trendy muzyczne, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco, oferując brzmienie studyjne światowej klasy.

Oferta i cennik naszego studia nagrań z Białegostoku

Oferujemy nagrania wokalne, lektorskie oraz indywidualną współpracę podczas sesji. Dzięki naszemu doświadczeniu wydobywamy najlepsze brzmienia i skutecznie manewrujemy ścieżkami, aby uzyskać perfekcyjny efekt. W BLAZE SOUND nie tylko nagrasz swoją twórczość, dopracujesz ją również we współpracy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie Mixu i Masteringu.

Produkcja video, teledysków www.blazevideo.pl

Świadczymy również pełen wachlarz usług video, począwszy od prostych klipów do profesjonalnych produkcji filmowych - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Nasza ekipa filmowa zrealizuje każdą wizję począwszy od stworzenia scenariusza, znalezienia aktorów, nagrania scen profesjonalną kamerą z użyciem oświetlenia, filmowania z drona do stworzenia efektownych animacji w montażu.

Bogata oferta i atrakcyjny cennik, zależny od zakresu współpracy, czynią naszą firmę idealnym miejscem do spełniania artystycznych marzeń Klientów z Białegostoku i okolic Podlasia, a także całego kraju.

Firma BLAZE SOUND & VIDEO została założona przez Jacka Dziemidowicza. Realizatora dźwięku, producenta video, artystę. Dźwiękiem zajmuje się od 2009 roku. Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji oraz Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Współpracował m.in. z Telewizją Polską, Operą i Filharmonią Podlaską, firmami nagłośnieniowymi oraz setkami klientów indywidualnych podczas sesji nagraniowych w studio i produkcji filmowych. Obecnie jest także wykładowcą w technikum i liceum w Zespole Szkół w Michałowie na profilu realizacja nagłośnień i nagrań. 

Cenne doświadczenie w branży muzycznej i video pozwala nam na realizację zróżnicowanych projektów - specjalizujemy się w profesjonalnej realizacji utworów muzycznych oraz teledysków. Sam jestem artystą i znam obie perspektywy tworzenia projektów, dzięki temu mogę skutecznie pomagać moim klientom. Wraz z moją ekipą wykonamy warstwę wizualną, która skutecznie zaprezentuje Twoją muzyczną twórczość szerszemu gronu odbiorców.

Przez ogromne zamiłowanie do muzyki poznałem wiele specjalizacji związanych z dźwiękiem. Przez kilka lat obok samej realizacji dźwięku byłem producentem muzycznym. Zajmowałem się też realizacją dźwięku live czyli nagłośnieniem imprez czy koncertów. Realizujemy dźwięk na planach filmowych. W naszym portfolio posiadamy realizację dźwięku do pełnometrażowych filmów fabularnych. Ludzie z którymi współpracujemy to pasjonaci branży audio-wizualnej. Jacek Dziemidowicz. 

Jeżeli masz problem dotyczący dźwięku lub video, skontaktuj się z nami. Na bank pomożemy Ci go rozwiązać! 

Stwórzmy coś razem!

KONTAKT

Napisz mail z zapytaniem

Możesz skorzystać z formularza by wysłać wiadomość.

BLAZE SOUND & VIDEO
Jacek Dziemidowicz
E-mail: biuro@blazesound.pl
Blaze Video: ul. Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2/410, Białystok
Studio Nagrań: ul. Hetmańska 44/8, Białystok

Odwiedź naszą stronę poświęconą produkcji filmowej www.blazevideo.pl
Zadzwoń do nas jeśli masz jakieś pytania 509-943-790