fbpx
X

Mały DZB - Nie ma że boli / Wysoka cena prod. Kriso

Przedstawiamy szybkie, uliczne video, promujące płytę MATNIA. Jest to połączenie utworów - Nie ma że boli i Wysoka cena. Za produkcję obu utworów odpowiada Kriso NON. W pełnej wersji Wysokiej Ceny występuje gościnnie Egon i Fidżi. Teledysk wykonała ekipa Blaze Sound.

 
 

OFERTA

Nagrania

Jeśli nie nagrywałeś nigdy w profesjonalnym studiu - możesz być spokojny, realizator poprowadzi Cię przez cały proces. Nagrywamy w WeM Studio.  Więcej. 

 
Nagrania

Mix/Mastering

Wykonujemy Mix w obecności klienta, by wspólnie dopracować każdy szczegół. Więcej.

Mix/Mastering

Video

Tworzymy od podstaw profesjonalne teledyski i reklamy. Zapewniamy oświetlenie. Realizujemy ujęcia z drona. Nagrywamy dźwięk w terenie. Odwiedź www.blazevideo.pl po więcej.

Video

PROJEKTY

O NAS

  • a1
  • a2
  • a3
  • a4
  • a5
  • a9
  • a10
  • a11

BLAZE SOUND 

Wierzymy, że wykonując wszystkie projekty z pasją, możemy spełnić Twoje marzenia o karierze artystyczej.

Pragniemy pomagać w rozwoju projektów młodych artystów szukających swojej drogi oraz zawodowców, którzy dokładnie wiedzą, czego chcą.

Stale obserwujemy panujące trendy muzyczne, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco, oferując brzmienie studyjne światowej klasy.

Oferta i cennik naszego studia nagrań z Białegostoku

Oferujemy nagrania wokalne, lektorskie oraz indywidualną współpracę podczas sesji. Dzięki naszemu doświadczeniu wydobywamy najlepsze brzmienia i skutecznie manewrujemy ścieżkami, aby uzyskać perfekcyjny efekt. BLAZE SOUND to firma działająca w studiu nagrań WeM, gdzie nie tylko nagrasz swoją twórczość, ale również dopracujesz ją we współpracy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie Mixu i Masteringu.

Produkcja Video www.blazevideo.pl

Świadczymy również pełen wachlarz usług video, począwszy od prostych klipów do profesjonalnych produkcji filmowych - ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Nasza ekipa filmowa zrealizuje każdą wizję począwszy od stworzenia scenariusza, znalezienia aktorów, nagrania scen profesjonalną kamerą z użyciem oświetlenia, filmowania z drona do stworzenia efektownych animacji w montażu.

Bogata oferta i atrakcyjny cennik, zależny od zakresu współpracy, czynią naszą firmę idealnym miejscem do spełniania artystycznych marzeń Klientów z Białegostoku i okolic Podlasia, a także całego kraju.

Firma BLAZE SOUND & VIDEO została założona przez Jacka Dziemidowicza. Realizatora dźwięku, producenta. Dźwiękiem zajmuje się od 2009 roku. Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Filmu i Telewizji oraz Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie. Współpracował m.in. z Telewizją Polską, Operą i Filharmonią Podlaską, firmami nagłośnieniowymi oraz wieloma klientami indywidualnymi podczas sesji nagraniowych w studio i produkcji filmowych.

Cenne doświadczenie w branży muzycznej i video pozwala nam na realizację zróżnicowanych projektów - specjalizujemy się w profesjonalnej realizacji utworów muzycznych oraz teledysków. Pomożemy w stworzeniu warstwy wizualnej oraz zrealizujemy inne projekty, które skutecznie pomogą w odpowiednim zaprezentowaniu Twojej muzycznej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Zajmujemy się nagłośnieniem imprez, koncertów do kilkuset osób. Dysponujemy odpowiednim sprzętem nagłośnieniowym. Jako BLAZE SOUND realizujemy także dźwięk na planach filmowych - na naszym koncie mamy realizację dźwięku do pełnometrażowego filmu fabularnego. Ludzie z którymi współpracujemy to pasjonaci branży audio-wizualnej. 

Jeżeli masz problem dotyczący dźwięku lub video, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci go rozwiązać! 

 

Stwórzmy coś razem!

KONTAKT

Napisz mail z zapytaniem

Możesz skorzystać z formularza by wysłać wiadomość.

BLAZE SOUND & VIDEO
Jacek Dziemidowicz
E-mail: biuro@blazesound.pl
Blaze Video: ul. Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 2/410, Białystok
Studio Nagrań: ul. Hetmańska 44/8, Białystok
Messenger: www.facebook.com/BlazeSoundMedia

Odwiedź naszą stronę poświęconą produkcji filmowej www.blazevideo.pl
Zadzwoń do nas jeśli masz jakieś pytania 509-943-790